Apple biznesam

atea

mac_book  

 

ipad iphone
Mac iPad iPhone

Datori sniedz jums jaunākās tehnoloģijas un to funkcionalitāte, stabilitāte aizsardzībā nodrošina un atbilst jūsu biznesa vajadzībām. Tik efektīva strādāšana vēl nekad nav bijusi tik vienkārša.

Plānais un vieglais iPad dizains ir vēl jaudīgāks nekā līdz šim ar 10 stundu baterijas darbību. Jebkurā laikā, jums būs iespēja piekļūt jūsu uzņēmuma e-pastam, kontaktiem, kalendāram, dokumentiem un programmām pateicoties iPad, kas vienmēr būs jums līdzi.

Telefona spēcīgās funkcijas un programmas ir īpaši piemērotas uzņēmējdarbībai. Pateicoties tiešsaistes biznesam, jums tiks nodrošinātas daudz vairāk iespējas lai pārvaldītu savu ikdienas biznesa darbu.

 


 

mac

MacBook_Family-PRINT

Mac vieglā integrācija esošajā tīklā. Tiek atbalstīti Microsoft un Cisco izmantotie protokoli, lai darbiniekiem netiktu radītas saderības problēmas.

Aplikācijas. Mac datori atbalsta Microsoft Office un iWork, Apple produktivitātes paketes. Tāpat operētājsistēma spēj saglabāt ierakstus par trešās puses sīkrīkiem, kas darbojas Mac sistēmā.

Drošība. Mac ir daudzpakāpju drošības sistēma, kas darbojas lai nodrošinātu nepārtrauktu datu drošību un aizsargātu programmas no ļaunprātīgiem uzbrukumiem.

Atbalsts un kvalitāte. Mac datoru izmantošanas vieglum var samazināt atbalsta izdevumus. Darbinieki, kas strādā ar Mac datoriem, daudz retāk vēršas IT departamentā pēc palīdzības, tādējādi samazinot izmaksas.

Piekļuve failiem. Piekļūstiet un pārvaldiet savus failus no jebkuras vietas.

Nepārtrauktība. iPad pamostas no miega uzreiz, tādēļ variet strādāt ar prezentācijām uzreiz, kad esat gatavs.

Klientu attiecību pārvaldība. Pārvaldiet visas jūsu organizācijas klientu attiecības ar tiešsaistes piekļuvi CRM datu bāzei, iegūstot informāciju par klientu, pārdošanas datus, uzdevumu sarakstu u.t.t..

Tikšanās/Mobilitāte. Veiciet video zvanus, vadiet vai piedalieties sanāksmē un dalieties ar darba kārtību un uzdevumumiem, diskusijām. Ar FaceTime, jums ir iespējams veikt video zvanus izmantojot Wi-Fi tikai ar viena pieskārienu.

ipad

iPadPro_Air2_Mini4_34Flat_Silver_Tactical_WW-EN-PRINT

iphone

iPhone6s_2up_PB_PF_Svr_GB-EN-PRINT

Izmanto nekavējoties. iPhone ir lietošanas gatavībā, līdzko izņemts no iepakojuma.

Automātiska atjaunināšana. Aplikācijas tiek atjauninātas automātiski – jums nekad nebūs jauztraucās par periodisku programmu atjaunināšanu.

Informācija vienā vietā. iCloud vidē jūs variet uzglabāt visu svarīgo informāciju, kas būs pieejama, tiklīdz radīsies nepieciešamība kādām iekārtām.

Datu drošība. “Per-app” VPN izveido drošu aplikāciju savienojumu. Tas nozīmē, ka dati ceļo pa VPN logu kanālu, savukārt personas dati – nē.

Mobilitāte. Lietotāji var strādāt no savas atrašanās vietas. iWork aplikācija nodrošina jums iespēju mijiedarboties ar saviem kolēģiem, vienlaikus rediģējot kopīgus dokumentus, prezentācijas vai izklājlapas. Tas ir īpaši viegls veids, kā strādāt komandā.

10 iemesli kādēļ iOS ir labākā izvēle jūsu uzņēmējdarbībai

iOS ir paredzēts, lai apmierinātu visas jūsu vajadzības, nodrošinot saviem biznesa lietotājiem vislabāko, neatkarīgi no tā, kas tas ir.

1

Atpazīstamība lietotājam

Tiklīdz jūs paņemiet rokās iOS ierīci jums ir zināms kā to lietot. Viss ir vienkārši, intiutīvi un pazīstami,

61

Pilna vadāmība

iOS un tā arhitektūra, kurai pateicoties tiek nodrošināta mobilās ierīces pārvaldības (MDM) risinājumus, lai iekārtu vadītu.

21

Unikālas funkcijas

Programinės ir techninės įrangos Pilnīgi integrēta pieeja produktu dizainam rada unikālas iespējas lai atvieglotu mūsu ikdienu. Aparatūra mijiedarbojas ar tās datiem, nevis kādām citām tehnoloģijām.

71

Inovatīvi integrētas aplikācijas

iOS arvien vairāk paplašina funkcijus un padarot iekļautās programmas iPad un iPhone vēl jaudīgākas, inovatīvākas un patīkamāk izmantojamas darbam. Aplikācijas kā, piemēram, e-pasts, kalendārs, kontakti un atgādinājumi atvieglo jūsu biznesa ikdienu.

31

Nepiespiesta programmatūras atjaunošanās

Integrēta pieeja programmatūras atjauninājumiem ir lielisks risinājums. Tas nozīmē, ka programmatūras atjaunojumi un jaunās funkcijas ir pieejamas visām ierīcēm uzreiz, ieviešot jaunu funkcionalitāti IT departamentam. Visi iOS programmatūras atjauninājumi ir pieejami bez maksas, tajā pašā dienā.

81

App Store

App Store dod jums iespēju atrast un iegādāties aplikāciju, kas atbilst jūsu biznesa vajadzībām. Iegādājieties aplikācijas un viegli tās izplatiet savā organizācijā. IT departements var nesatraukties par aplikāciju darbību un drošumu, jo tās ir atbalstījis Apple. Tik vienkārši, ka tās tikai strādā.

41

Viegla produktu ieviešana

No 10 ierīcēm līdz 10 tūkstošiem neapgrūtinot IT departamentu, jo darbiniekiem ir iespējams pašiem viegli sagatavot iOS ierīces lietošanai pēc to izssaiņošanas.

91

Personalizētas B2B aplikācijas

Izmantojiet pasaules klases programmēšanas resursus. Apple jums palīdzēs izveidot programmatūru, kas būs pielāgota jūsu biznesam un vajadzībām.

51

Augstākie drošības standarti

iOS ir izstrādāts ar uzlabotām drošības tehnoloģijām, kas nodrošina nepārtrauktu ierīču kontroli, datu

10

iCloud

Tiklīdz esat gatavi sākt darbu, iCloud arī ir gatavs darbībai. Tas ir iebūvēts iWork programma iOS un OS X vidē.

 


Iet atpakaļ