ATEA ACTION 2014

banner-long  

2014.gada 16.oktobrī, Radisson Blu Hotel Latvija norisināsies ikgadējā IT konference un izstāde ATEA ACTION. Aicinām reģistrēties pasākumam līdz 13.oktobrim!

REĢISTRĀCIJA

Pasākuma dalībniekiem būs iespēja koncentrētā veidā iepazīties ar jaunākajām tendencēm IT jomā un pasaules vadošo IT ražotāju aktualitātēm. Kā IT infrastruktūras tirgus līderim Eiropā, Atea grupas mērķis vienmēr ir bijis saviem valsts un privātā sektora klientiem nodrošināt vislabākos IT risinājumus no pasaules vadošajiem IT ražotājiem, kā arī augstu speciālistu kompetenci un pievienoto vērtību. Ceram, ka ATEA ACTION arī šoreiz palīdzēs Latvijas uzņēmumiem un organizācijām rast atbildes uz dažādiem ar IT infrastruktūras efektivitāti un attīstību saistītiem jautājumiem.

ATEA ACTION konferenci atklās īpaši šim pasākumam par godu Latvijā ieradies Atea grupas vadītājs Steinar Sønsteby, kurš iepazīstinās ar Atea skatījumu uz jaunākajām tendencēm IT jomā.

Tāpat konferences ievadā viesiem būs iespēja dzirdēt pazīstamā sociālantropologa un Stokholmas Ekonomikas augstskolas asociētā profesora Roberta Ķīla prezentāciju par to, kā digitālo tehnoloģiju straujā attīstība pēdējos 30 gados ir fundamentāli mainījusi mūsu paradumus un veidu, kā attiecamies pret pasauli, citiem un sevi.

Tālākā konferences programma piedāvās dalībniekiem iespēju divās paralēlajās sesijās uzzināt par pasaules vadošo IT ražotāju jaunākajām un modernākajām tehnoloģijām tādās jomās kā datu centri, mākoņservisi, lietotāju mobilitāte, IT drošība u.c. Papildus vērtību nodrošinās iespēja apmeklēt mūsu partneru stendus paralēli notiekošajā pasākuma izstādes daļā un klātienē partneru pārstāvjiem uzdot visus Jums interesējošos jautājumus.

ATEA ACTION 2014 programma

Uz tikšanos ATEA ACTION 16.oktobrī!


Iet atpakaļ