CISCO TelePresence izloze

Cisco_TelePresence_DX80 paver jaunas iespējas efektīvam darbam, kad ikviens un visur var strādāt produktīvāk, izmantojot sadarbību klātienē. Šis risinājums palīdz jums saniegt vairāk, izmantojot mazāk resursus, pārveidot organizācijas procesus, kļūstot konkurētspējīgākiem un ‘zaļākiem’.

Atea Action 2014 dalībniekiem ir iespēja izlozēt Cisco DX80. Lai piedalītos izlozē, uzņēmuma pārstāvim pasākuma laikā ir fiziski jāpiedalās produkta demonstrējumā Cisco stendā.

Pasākumu datumi:
10.10. Lietuvā, LiteExpo
16.10. Latvija, Radisson Blu Hotel Latvija
17.10. Igaunija, Swissotel

Valstis, uz kurām izloze attiecas: Lietuva, Latvija, Igaunija.
Izlozes laiks: 10.10.2014 – 20.12.2014

Izlozes noteikumi: Klients piekrīt piedalīties izlozē, balstoties uz sekojošiem noteikumiem. Klientam fiziski jāpiedalās Cisco DX80 demonstrācijā, ko vadīs Cisco vai Atea pārstāvji. Klients piekrīt atklāt savu kontaktinformāciju Cisco un Atea. Kontaktinformācija tiks izmantota komerciāliem mērķiem un lai informētu klientu par izlozes rezultātiem veiksmes gadījumā. Klients piekrīt, ka viņa/viņas vārds tiktu publiskots Facebook, Twitter, LinkedIn un YouTube, gadījumā, ja viņš/viņa vinnē DX80. Kontaktinformācija netiks izmantota ārpus Cisco vai Atea.
Klients uzņemas nokārtot visus ar nodokļiem saistītos jautājumus, gadījumā, ja viņš/viņa vinnē DX80.

www.atea.ee/competition
www.atea.lt/competition
www.atea.lv/competion


Izloze norisinājās 2014.gada 22.decembrī, skat. šeit: https://www.youtube.com/watch?v=KZexPUISHOo


Iet atpakaļ