IT drošības risinājumi

Atea piedāvā pilnīgus, integrētus IT drošības risinājumus, kas ietver aizsardzību pret datorvīrusiem, hakeru uzbrukumiem, spiegprogrammatūru, surogātpastu, kā arī pret nesankcionētu informācijas izmantošanu lokālajā tīklā. Tāpat tiek piedāvāti arī dažādi backup un datu atgūšanas instrumenti.

IT drošības risinājumos tiek izmantoti dažādu ražotāju (Microsoft, Symantec, Kaspersky, Panda Software, IBM u.c.) tehnoloģijas, kas var būt aparatūra, programmatūra, kā arī iebūvēta drošības instalācija, kas nodrošinātu nepieciešamo informācijas drošību.

Kā 3M partneris, Atea piedāvā arī jaunās paaudzes elektronisko drošības sistēmu grāmatām. Šī elektroniskā drošības sistēma sastāv no drošības vārtiem un drošības uzlīmēm, kas ir paslēptas grāmatās. Drošības vārti noteiktā attālumā cits no cita ir iebūvēti pie izejas no bibliotēkas vai grāmatnīcas. Negodīgs apmeklētājs vai klients, kas mēģina iznest grāmatu bez bibliotēkas darbinieka atļaujas, ieejot drošības sistēmas zonā, var tikt atklāts, jo drošības zonā notiek speciālo uzlīmju nolasīšanas process. Ja kāds gribēs iznest neatļauti kādu grāmatu, tad sistēmas automātiski aktivizēs drošības vārtus ar skaņas signāliem. Ja grāmatu nopērk vai tā tiek pārvietota ar bibliotēkas darbinieka atļauju, speciālā uzlīme tiek deaktivizēta. Elektroniskā grāmatu drošības sistēma arī palīdz optimizēt darbinieku skaitu un ļauj bibliotēkas darbiniekam vairāk koncentrēties uz klientu apkalpošanu.


Iet atpakaļ

Veiksmīgs projekts

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Zinātniskās bibliotēkas modernizācijas pirmā posma ietvaros bibliotēkā ir izveidota jaunākā RFID drošības sistēma, kā arī uzstādīts grāmatu izsniegšanas un nodošanas pašapkalpošanās automāts. RTU Zinātniskā bibliotēka ir pirmā, kas RFID tehnoloģijas ieviesusi tik lielā apmērā.

Plašāka informācija šeit