Jaunumi - 2016-05-13

EMC World 2016

Šī gada maija sākumā Las Vegasā (ASV) norisinājās ikgadējā EMC World konference. Šāda formāta konference norisinājās pēdējo reizi, pateicoties Dell un EMC kombināciju apvienošanai. Jaunajai sadarbībai tiek paredzēts ieņemt lielu tirgus daļu un paredzēts lielākā IT industrijas pārņemšana vēsturē.

Pašreizējais CEO Džons Tuči tradicionāli kā līdz šim atklāja konferenci, kas tika pavadītas ar skaļām ovācijām un aplausiem, gan no partneru, gan klientu puses. Pēc tam uzstājās jaunais CEO Mihails Dels. Arī jaunais apvienotās kompānijas vadītājs tika pavadīts ar skaļām ovācijām un aplausiem, kas liecina par EMC un Dell apvienošanas atbalstu.

Neapšaubāmi Dell spēlē ieņem nozīmīgu vietu jaunajā uzņēmumā, ko apliecina arī tā nosaukums, kas tika paziņots reizē ar EMC World konference – “Dell Technologies”, kur tiks iekļauts EMC, VMware, Pivotal un citi uzņēmumi, kas tiek pievienoti Dell. EMC glābšanas nodaļa tiks saukta Dell EMC, pārņemot pašreizējo EMC biznesu.

Jaunā biznesa mērķi ir ļoti augsti – saglabāt tirgus līdera lomu visās pārstāvētajās nozarēs.

Konferences iesākums nepārprotami norādīja uz to, ka Dell EMC un Virtustream kopā plāno padziļināt mākoņapaklpojumu hibridizācijas lietošanu, no kā tiek sagaidīts liels tirgus pieprasījums. Līdz 2031.gadam tiek plānots, ka ierīces ar interneta pieslēgumu sasniegs 200 miljardus no tirgus daļas, kur Dell Technologies redz lielas izaugsmes iespējas.

Mihails Dels stāstīja par EMC nākotni un kā IT infrastruktūrai ir inovatīvi jāatīstas, lai turpinātu būt konkurētspējīgi tirgū. Tika norādīts, ka EMC World formāts tikai kļūs modernāks un parādīs klientiem un EMC partneriem ka pārmaiņas no parastiem mākoņpakalpojumiem un hibrīdmākoņa pakalpojumiem var nest tikai pozitīvus rezultātus.

EMC 2016.gadu ir nodēvējuši par “The Year of the All Flash” primārās glābšanas gadu, nodrošinot skaidru pamatnostādni, par to kā tiek saskatīta tirgus paplašināšanās. Tiek izdalītas četras dažādas darbības jomas:

  • Flash;
  • Cloud enabled;
  • Scale out;
  • Software Defined.

Šajās jomās EMC turpmākajos gados ieguldīs lielus līdzekļus.

Galu galā tika gūta pārliecība, ka uzņēmumu apvienošanās būs lielisks līdzeklis, lai sasniegtu vēl nebijušus pakalpojumu rādītājus nākotnē!

 


Iet atpakaļ