One Video

Sasniegt maksimālus rezultātus darbā un pilnvērtīgu ikdienas dzīvi – lielākā daļa no mums par to sapņo. Ar “One Video” tas ir iespējams. Plāno sapulces un tikšanās no jebkuras vietas, ekonomējot laiku, kas būtu jāpavada ceļā. “One Video” ir pakalpojums, kas nodrošina piekļuvi augstas kvalitātes videokonferencēm bez lielām sākotnējām investīcijām.

ONE VIDEO BUSINESS

OVBusiness

Vēlaties strādāt vairāk un mazāk laika tērēt komandējumos?

Ideāls risinājums maziem birojiem un attālinātām darbavietām, kā arī nepilna laika darbiniekiem, kuri veic darbu no mājām. Ar One Video Business jūs varat: piedalīties video konferencēs, radīt un dalīties tiešsaistē ar saturu jūsu datora ekrānā, izveidot vienlaikus vairākas video konferences ** .

Izmantojamā tehnika: Cisco Telepresence DX80/EX90

Uzzināt par pakalpojumu cenām

 

ONE VIDEO MEETING

OVMeeting

Tiem, kuriem konferences nav tikai noteikts datums, kad jāsapulcējas, bet gan biznesa dzinējspēks.

Ideāls efektīvai sadarbībai starp uzņēmumiem. Vienas konferences laikā Jūs varat piedalīties vai arī pievienot vienlaikus vairākas konferences (multi – video konferences **). Konferences dalībnieki ir redzami datora ekrānā, kameru var kontrolēt attālināti, baudīt 4x optisko tālummaiņu, nodrošināto HD video (1080p30*), līdz pat 60” ekrānu un lielisku skaņu.

Izmantojamā tehnika: Cisco Telepresence SX10

Uzzināt par pakalpojumu cenām

ONE VIDEO ENTERPRISE
OVEnterprise

Starptautiskā biznesa tikšanās, kur svarīga katra detaļa.

Ar One Video Enterprise jūs varat piedalīties vai arī pievienot klāt citas koferences vienlaikus (multi – video konferences **). Apraides konferences dalībnieki ir redzami datora ekrānā, kameru var kontrolēt attālināti, baudīt 12x optisko tālummaiņu, nodrošināto HD video (1080p30 *), līdz pat 60” ekrānu un lielisku skaņu.

Izmantojamā tehnika: Cisco Telepresence SX20 + x4 Cisco Telepresence zoom kamera

Uzzināt par pakalpojumu cenām

* Nepieciešama papildus licence
** Maksimālais dalībnieku skaits video konferencei ir 4
*** Nepieciešams papildus aprīkojums

co-05_Partner-desktop-MMV-728x90-web-bnr-ctp-en-uk


Iet atpakaļ