Par Atea

Mēs varam lepoties un būt laimīgi, ka varam dzīvot un strādāt Latvijā. Šādas laimes sakritība ir tāda pati kā uzvarēt starptautiska mēroga loterijā. Neraugoties uz to, mēs ikdienā aizmirstam pateikties par dotajām iespējām. Priekš mums dzīve ir vienkārša. Mūsu vecāki un paaudzes pirms viņiem ir darījuši visu, lai padarītu mūsu dzīvi labāku nekā tā bija viņiem. Mums ir savas tradīcijas, sava valoda, sava valsts, sava brīvība! Iedomājies, ja ikkatrs no mums darītu visu lai sniegtu mūsu bērniem labāku nākotni. Radot studentiem iespēju apmeklēt lekcijas un mācīties universitātē no jebkuras pasaules vietas. Veidojot modernas bibliotēkas, kas ikvienam interesentam sniedz plašas iespējas, rod atbildes uz jautājumiem un saglabā mūsu paaudžu mantojumu. Nodrošinot, ka veselības aprūpes speciālistiem ir pieejamas jaunākās izmeklēšanas metodes un tehnikas, lai sniegtu profesionālu un pārliecinošu veselības aprūpi ārstniecībā un diagnostikā. Atbalstot pasniedzējus un skolotājus efektīvai tehnoloģiju izmantošanai tādejādi radot iespēju mūsu bērniem saņemt labāku izglītību un būt konkurētspējīgiem pasaules tirgū. Atvieglojot darbu mūsu zemniekiem, kas apsaimniekojot savus laukus, ikdienu mums galdā ceļ savu ražu.
Mēs Atea esam pieņēmuši savu lēmumu. Mēs vēlamies palīdzēt!

#MēsVeidojamLatvijuArIT

Atea ir vadošais Ziemeļvalstu un Baltijas IT infrastruktūras piegādātājs ar apmēram 6500 darbiniekiem. Atea ir pārstāvēts 85 pilsētās Norvēģijā, Zviedrijā, Dānijā, Somijā, Lietuvā, Latvijā un Igaunijā. Atea piedāvā IT produktus no pasaules vadošajiem piegādātājiem un, pateicoties uzņēmuma 3700 konsultantiem un 7500 dažādām tehnoloģiju sertifikācijām, nodrošina saviem klientiem speciālistu kompetenci IT infrastruktūras pakalpojumu jomā. Atea apgrozījums 2014.gadā sasniedza apmēram 25 miljardus norvēģu kronu (3 miljardus eiro) un tā akcijas tiek kotētas Oslo Fondu biržā.

Atea grupa ir IT infrastruktūras tirgus līderis Ziemeļeiropā un Baltijā, un otrs lielākais IT infrastruktūras risinājumu nodrošinātājs Eiropā.

grafiks

Atea mērķis ir nodrošināt vislabākos IT risinājumus gan valsts, gan privātā sektora klientiem. Atea piedāvā plašu IT pakalpojumu spektru, sākot no kabeļu, tīklu un datu centru risinājumiem līdz pilnai, lietotājam draudzīgas IT infrastruktūras izveidei un tās uzturēšanai.

Atea eShop ir viena no vismodernākajām IT e-komercijas sistēmām, kas nodrošina klientiem ērtus ikdienas iepirkumu, piegādes un apkalpošanas procesus un piedāvā plašāko IT produktu klāstu, augstāko pieejamību un zemāko cenu.


Iet atpakaļ

karte

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uzzināt vairāk par Atea grupu:

www.atea.com