Grozs

Jūsu grozs ir tukšs

Valoda
Jauns klients
Cenas bez PVN

DELTACO LCSC-701 - Patch cable - LC/UPC multi-mode (M) to SC/UPC multi-mode (M) - 1 m - fibre optic - duplex - 50 / 125 micron - OM4 - pink

DELTACO LCSC-701 - Patch cable - LC/UPC multi-mode (M) to SC/UPC multi-mode (M) - 1 m - fibre optic - duplex - 50 / 125 micron - OM4 - pink

Deltaco - DELTACO LCSC-701

E-raksta nr.: LCSC-701

Ielogoties