Grozs

Jūsu grozs ir tukšs

Valoda
Jauns klients
Cenas bez PVN

DELTACO - Patch cable - LC/UPC multi-mode (M) to ST/UPC multi-mode (M) - 1 m - fibre optic - duplex - 50 / 125 micron - OM4 - pink

DELTACO - Patch cable - LC/UPC multi-mode (M) to ST/UPC multi-mode (M) - 1 m - fibre optic - duplex - 50 / 125 micron - OM4 - pink

Deltaco

E-raksta nr.: LCST-71

Ielogoties