Skip to main content

IT INFRASTRUKTŪRA

Veiksmīgas informācijas sistēmas pamatā ir kvalitatīva IT infrastruktūra. Šodien pat maziem uzņēmumiem ir liels skaits dažādu iekārtu – datori, serveri, datoru tīkli un sakaru iekārtas, printeri, datu uzglabāšanas vietnes utt. Šīs iekārtas parasti nāk no dažādiem ražotājiem, tāpēc ir svarīgi izveidot vienotu integrētu sistēmu, kurā visas šīs iekārtas darbotos harmoniski.

Atea piedāvā pilnu IT infrastruktūras risinājumu klāstu ar mērķi palīdzēt klientiem izveidot vai modernizēt uzņēmuma IT infrastruktūru, padarot to drošu, viegli pārvaldāmu, garantējot augstu efektivitāti un zemas uzturēšanas izmaksas. Mēs veicam gan klienta darba vietas izpēti, lai labāk iepazītu vidi, kurā šī sistēma atradīsies, gan arī IT infrastruktūras projektēšanu, izveidi un ieviešanu. Mūsu klientiem tiek nodrošināta arī izveidotās IT infrastruktūras tālāka uzturēšana un atjaunošana.

Atea profesionālo pieredzi apstiprina pasaules mēroga IT ražotāju izsniegtie sertifikāti, kas apliecina augstāko tehnoloģisko zināšanu līmeni un spēju pielietot šīs zināšanas, piedāvājot klientiem pašus piemērotākos IT infrastruktūras risinājumus.

Sazināties

Rolands Naglis
Pārdošanas daļa
Nosūtīt e-pastu