Skip to main content

Karjera

Mūsu uzņēmuma panākumu atslēga slēpjas mūsu cilvēkos. Pašlaik Atea Baltijas valstīs nodarbina ap 400 speciālistu – jaunus, enerģiskus un mērķtiecīgus darbiniekus, kas ir spējīgi risināt jebkurus ar IT infrastruktūru saistītus jautājumus un nodrošināt efektīvu klientu apkalpošanu. Atea darbinieki ir ieguvuši pasaulē atzītu ražotāju – Microsoft, Dell, Hewlett-Packard, Cisco, Acer, EMC, Samsung, Philips, Tandberg Data, ViewSonic, LG Electronics, Konica Minolta, Oracle u.c. – izsniegtus sertifikātus un licences par tirdzniecības un tehniskās apkalpošanas apmācību kursu pabeigšanu un zināšanu iegūšanu. Sniegto pakalpojumu augsto kvalitāti nodrošina mūsu speciālistu ilggadējā pieredze Latvijas IT tirgū un profesionālo zināšanu regulāra papildināšana.

 

Kā starptautiska un augoša kompānija esam ieinteresēti uzņēmumam piesaistīt, attīstīt un noturēt labākos speciālistus tirgū. Mēs vēlamies, lai mūsu darbinieki ir lepni strādāt Atea, tāpēc aktīvi strādājam, lai izveidotu darba vidi, kas veicinātu darbinieku izaugsmi un attīstību.

Prakses vietas

Mēs pastāvīgi meklējam pieredzējušus IT infrastruktūras konsultantus un pārdevējus.
Atea atbalsta arī studentus, regulāri piedāvājot prakses iespējas datortehnikas ražošanas, tirdzniecības un servisa nodaļās. Ja students to vēlas un ar savu centību un nopietno attieksmi pret darbu ir sevi pierādījis, viņam ir iespēja pēc prakses palikt strādāt uzņēmumā pastāvīgā darbā.

Ja arī Tu vēlies kļūt par mūsu jauno kolēģi, apskati aktuālās vakances vai vienkārši nosūti mums savu CV un motivācijas vēstuli uz info@atea.lv. Saņemtā informācija tiks saglabāta kandidātu datu bāzē, ko mēs izmantojam, kad nepieciešams pieņemt darbā jaunus darbiniekus.

Pievienojies mūsu kolektīvam!

  • dinamisks darbs stabilā starptautiskā uzņēmumā;
  • darba rezultātiem atbilstošs atalgojums un prēmijas;
  • profesionālās izaugsmes iespējas;
  • darbs jaunā un draudzīgā kolektīvā;
  • bezmaksas autostāvvieta pie biroja

Iepazīsti mūs!

Rolands Naglis
Pārdošanas daļa
Nosūtīt e-pastu
Kaspars Šulcs
IT serviss
Nosūtīt e-pastu
Iveta Čan
Servisa centra vadītāja
Nosūtīt e-pastu
Sanlija Platace
Pārdošanas daļa
Nosūtīt e-pastu