Skip to main content

LENOVO

Lenovo ir lielākais datoru ražotājs pasaulē, un ceturtais lielākais viedtālruņu ražotājs. Uzņēmums ir iekļauts Global Fortune 500 sarakstā. Šodien Lenovo korporācijas vērtība ir 34 miljardi ASV dolāru. Lenovo strādā vairāk kā 46 000 darbinieku (t.sk. kopuzņēmumos), vairāk kā 60 valstīs. Uzņēmums apkalpo klientus vairāk nekā 160 valstīs. Uzņēmuma galvenā mītne atrodas Pekinā (Ķīna) un Morrisville (North Carolina, ASV). Lenovo pētniecības centri darbojas visā pasaulē.

Lenovo apsteidz tirgus vidējo izaugsmi par vairāk kā četriem gadiem. Lenovo inovatīvie produkti regulāri saņem balvas un pozitīvas atsauksmes. Lenovo ir vairāk kā 6500 patentu un vairāk kā 100 dažādu dizaina balvu.Tas ir iespējams pateicoties tam, ka Lenovo produkti ir domāti tiem, kas dara. Lenovo klienti izmanto jauninājumus, kas veicina pasaules progresu. Lenovo iedvesmo enerģiski un radoši cilvēki, kas veido savus sapņus un idejas. Tādēļ Lenovo izstrādā tehnoloģijas, kas paredzētas, lai palīdzētu viņiem šajā darbā.

Galvenā Lenovo atšķirība no konkurentiem ir visaptverošs vertikāli integrēts biznesa modelis, kas ir unikāls starp lielākajiem datoru ražotājiem un sniedz nozīmīgas konkurences priekšrocības.

LENOVO PRODUKTI

Sazināties

Rolands Naglis
Pārdošanas daļa
Nosūtīt e-pastu