Skip to main content

Forensic

Mūsdienās, kad par “nozieguma vietu” var uzskatīt ne vien fizisku telpu, bet arī datoru – izmeklēšanas darbs kļūst ievērojami komplicētāks. Ir jāpielieto īpašas tehnoloģijas un programmatūra, lai iegūtu nepieciešamos datus.
Datorā var tikt glabāti pierādījumi par notikušajiem noziegumiem e-pastu, interneta vēstures, dokumentu vai citu failu veidā.
Savukārt pēc datora kriminālistikas pārbaudes ir iespējams noskaidrot kurš lietotājs veicis konkrētās darbības ar interesējošā faila saturu.

Sazināties

Rolands Naglis
Pārdošanas daļa
Nosūtīt e-pastu

Kas ir Forensic?

Forensic dators jeb kriminālistikas darba stacija ir informācijas tehnoloģiju izmantošana digitālo pierādījumu meklēšanā un ar to var īstenot trīs galvenās aktivitātes:

  • Multivides un elektronisko ierīču analīzi
  • Datu komunikācijas analīzi
  • Pētniecību un attīstību nākotnē

Forensic datoru mērķis ir veikt strukturētu izmeklēšanu, vienlaikus saglabājot dokumentētu pierādījumu ķēdi, lai precīzi noskaidrotu, kas noticis skaitļošanas ierīcē un kas par to ir atbildīgs.

Forsensic dators var atklāt jo īpaši detalizētu informāciju – ar failiem saistītus metadatus. Savukārt lietotāja darbību ierakstus var saglabāt arī žurnāla failos un citās datora lietojumprogrammās, piemēram, interneta pārlūkprogrammās.

ATEA Vectron Forensic kriminālistikas darba stacijas tiek komplektētās pēc individuāla pasūtījuma,
lai īstenotu visas nepieciešamās funkcijas.

ATEA Vectron Forensic

VEIKTSPĒJA
Kriminālistikas darba stacija ATEA Vectron Forensic ir jaudīgs risinājums izmeklēšanas procedūras veikšanai. Jaunāko Intel un AMD procesoru atbalsts, liela apjoma RAM, kā arī ātrāko SSD atbalsts ļauj pielāgot ATEA Vectron Forensic darbam ar vadošajām kriminālistikas programmām.

KVALITĀTE
Darba stacijas ir pārbaudītas un testētas visaugstākās slodzes darba apstākļos. Izmantotās komponentes ir kvalitatīvas, atbilstošas ES standartiem un normatīviem, nodrošinot absolūtu detaļu savietojamību un ATEA Vectron Forensic kvalitāti ilgtermiņā.

SERVISS
Atea speciālisti ir atbildīgi pret klientu, piedāvājot 8/5h lietotāju atbalstu ATEA Vectron Forensic kriminālistikas darba stacijām. Papildus tam ir pieejama līdz 5 gadu NBD onsite garantija, kā arī KEEP YOUR HDD/RAM serviss.

 

Sazināties

Esmu iepazinies un piekrītu Atea privātuma politikai.