Skip to main content

IP telefonija

Virtual IP PBX – alternatīva tradicionālajiem PBX vai IP PBX. PBX ļauj ietaupīt līdzekļus aprīkojuma iegādei un iekārtu uzturēšanai (drošība, elektroenerģijas izmaksas, sprieguma svārstības), neuztraucoties par atrašanās vietu (papildus telpu sadalījumu, serveriem, rozetēm). Lai paplašinātu IP telefonu tīklu un palielinātu abonentu skaitu, šīs stacijas neprasa papildu aparatūru, tas ļauj centralizēti pārvaldīt visu telefonu tīklu, izvairoties no papildu izmaksām.

Produktīvs darba laiks. IP telefonija ļauj paātrināt darbu: uzņēmumam ir iespēja izmantot tūlītēju numerāciju, IVR balss ziņojumapmaiņas sistēmu, virtuālo telpu.

Nepalaidiet garām nevienu zvanu. Tiek nodrošinātas īpašas funkcijas augstai komunikācijas kvalitātei ar klientiem – zvanu  gaidīšana, zvanu pāradresācija, pārtveršana un novirzīšana.

Ieekonomējiet. Virtual IP PBX ir lētāks risinājums nekā analogs PBX: investīcijas telefonu tīklos, stacijās, aprīkojumā un pakalpojumu uzlabošanā ir ievērojami zemākas.

 

Pakalpojumu funkcijas

Zvanu pāradresācija. Zvanu pāradresācijas funkcija ļauj Jums izsekot zvanu uz tālruņa numuru ievērojot īpašus nosacījumiem.
Zvanu secība. Ja Jums noteiktā laikā nav atbildes uz zvanu, tas tiek pāradresēts uz citu biroja darbinieka telefonu.
Īsā numerācija. Īsā numerācija uzņēmumā ļauj izmantot trīsciparu vai četrciparu numurus, kas palīdz ātri sazināties ar kolēģiem.
Ātrie numuri. Ja Jums ir kontakti ar kuriem sazinieties regulāri, caur IP telefoniju varēsiet tiem piekļūt ar vienu klikšķi.
Muzikāls pavadījums gaidīšanas laikā. Apzināti novirzot zvanus uz savu numuru, sarunbiedrs dzirdēs Jūsu izvēlēto fona mūziku gaidīšanas laikā.

 

Atea piedāvā šādus VoIP risinājumus:

Cisco Unified Sadarbības sistēma
Cisco IP Phone Maker
Microsoft Skype for Business sistēma
Polycom IP telefoni
Virtual VoIP pakalpojumi

Sazināties

Rolands Naglis
Pārdošanas daļa
Nosūtīt e-pastu