Skip to main content

Video konferenču risinājumi

Šodienas video konferenču risinājumi piedāvā arvien vairāk iespēju video konferenču rīkošanai, kurās dalībnieki no dažādām pasaules vietām var atrasties vienuviet ar pilnvērtīgu klātbūtnes efektu. Cisco produktu portfelis šajā jomā ir ļoti plašs, sākot ar gala lietotāju tālruņiem, ekrāniem un kamerām, līdz pat apjomīgiem video konferenču serveriem. Profesionāls aprīkojums ļauj viegli organizēt tikšanās neatkarīgi no ierīces. Ir iespējams sekot sanāksmēm, apskatīt tiešraides, saglabāt tās un kopīgot ar visiem iesaistītajiem dalībniekiem. Pateicoties daudzveidīgajam produktu klāstam, mēs varam īstenot dažāda apjoma video konferenču risinājumus, kas būtiski atvieglos arī Jūsu darba ikdienu!

Sazināties

Rolands Naglis
Pārdošanas daļa
Nosūtīt e-pastu

Gala lietotāju ierīces

Mazie un vidējie uzņēmumi noteikti atradīs piemērotu risinājumu gala lietotāju aprīkojumam. Cisco IP tālruņi un video ierīces aptver tīmekļa, mobilo un galddatoru lietotāju vajadzības. Produkti ietver:

Webex Teams Board – Ekrāns ar pogu, videokameru un whiteboard tāfeli piezīmēm, ar kurām varat dalīties ar visiem dalībniekiem uzreiz.

  • Webex Teams iespējas var apskatīt ŠEIT.
  • Bezmaksas lejuplāde ŠEIT.

Cisco IP telefoni – tālruņi, kas ļauj veikt konferences zvanus neizejot no datora.

Cisco konferenču zāles risinājumi – atsevišķas kameras un ekrāni, kas ietilpst sapulču telpā, un palīdz Jums veikt daudzpusīgus konferences zvanus.

 

Biznesa risinājumi

Cisco Meeting Server, kas piemērots lieliem uzņēmumiem, apvieno video, audio un tīmekļa tikšanās iespējas. Dalībnieki var viegli un ērti pievienoties jebkurai gala lietotāja ierīcei – vai tas ir dators, planšetdators, vai tālrunis. Lietotājiem draudzīgais risinājums ir piemērots gan nelielām, gan lielām video konferencēm, ļaujot dalībniekiem iesaistīties no dažādām vietām vienlaikus – atšķirīgām pilsētām, valstīm visā pasaulē. Tikšanās var ierakstīt, saglabāt un apskatīt vēlāk.

Cisco Meeting Server risinājums ir profesionāls un visaptverošs risinājums, lai apmierinātu visas mūsdienu darba vietu sadarbības vajadzības.

ATEA ir pirmie, kas uzstāda un konfigurē Cisco Meeting Server visās Baltijas valstīs. Mums ir visaptveroša pieredze un zināšanas, lai palīdzētu īstenot Jūsu biznesam visatbilstošāko risinājumu.

 

 

Harvard Business Review – biznesa līderu pieeja sadarbības jautājumiem

Harvard Business Review intervēja pasaules biznesa līderus, lai noskaidrotu kā sadarbība maina viņu pārvaldītās organizācijas:

72% no respondentiem apgalvoja, ka efektīvāka komandas komunikācija pēdējo pāris gadu laikā ir kļuvusi īpaši nozīmīga uzņēmuma iekšējā vidē.

54% mērķtiecīgi iegulda sadarbības risinājumos, kas atvieglo ikdienas darbu.

64% respondentu apgalvoja, ka ir īpaši svarīgi uzlabot sadarbību ar ārējiem sadarbības partneriem.

“OneRepublic” pieredze - sadarbības rīki mūzikas profesionāļu ikdienā

 

 

Video konferenču risinājumi sadarbībā ar ATEA

Ja jūs vēlaties iegūt plašāku informāciju par šo tēmu un atrast Jūsu uzņēmuma lielumam un vajadzībām atbilstošāko risinājumu, lūdzu, sazinieties ar mums.
ATEA video konferenču uzstādīšanas pieredze un zināšanu bāze tiek pastāvīgi pilnveidota visā ATEA grupā.

Sazinieties ar mums un piesakiet bezmaksas konsultāciju!

Esmu iepazinies un piekrītu Atea privātuma politikai.