Skip to main content

Dell EMC Data Domain Jūsu datu centrā

Uzņēmumiem, kas izmanto tradicionālo IT infrastruktūru, ir arvien grūtāk cīnīties ar eksponenciāli augošo datu apjomu un datu pārraides tīkla jaudu. Galvenā problēma – rezerves datu pārvaldība. Lai nodrošinātu nepārtraukti augstu datu ticamību, un, ja nepieciešams, tos atjaunotu, cik regulāri iespējams. Tas, savukārt, palielina datu glabāšanas un tīkla noslogotību un rezultātā tiek samazināts kopējais datu pārraides ātrums.

Dell EMC atrisina šīs problēmas ar efektīvu deduplikāciju. Bet ne tikai – ir pieci iemesli, kādēļ Data Domain šobrīd ir viens no labākajiem risinājumiem kontroles datu apjomiem un tīkla noslodzes mazināšanai.

Sazināties

Kaspars Šulcs
IT serviss
Nosūtīt e-pastu

Viena platforma

Viena no galvenajām Data Domain sistēmu priekšrocībām – visu klienta datu avotu un skriptu izmantošanas aizsardzība vienotā sistēmā.
Data Domain eksluzivitāte – unikāls datu deduplikācijas un šifrēšanas mehānisms, kas nodrošina, ka abi šie procesi tiek veikti reāllaikā – datu ierakstu sistēmā.
Mainīgu bloku izmēra datu deduplikācijas mehānisms nodrošina 10 līdz 30 reižu derīgās jaudas ietaupījumu.

Šo īpašību dēļ Dell EMC Data Domain ir pārliecinošs deduplikācijas rezerves kopēšanas datu risinājuma līderis.

Ātrāka datu uzglabāšana

 

 

Data Domain Boost mehānisms nodrošina iespēju uzglabāt datus ātrākā un gudrākā veidā.  Data Domain Boost izplata deduplikācijas procesu, izmantojot dažādu infrastruktūru un aizsargā klienta sistēmu. Tas notiek neatkarīgi no attiecīgā rezerves servera replikācijas.

Rezultātā:
– Data Domain pārraida tikai unikālus datus un palielina rezerves datu kopēšanas ātrumu līdz pat 50%
– Servera slodze tiek samazināta no 20% līdz 40%
– Datu pārsūtīšanas laikā tiek panākts tīkla noslodzes samazinājums pat no 80% līdz 99%

Momentāla datu atgūšana

SSD tehnoloģijas ne tikai sniedz lielāku veiktspēju, bet arī spēj atjaunot rezerves kopijas tieši Data Domain sistēmās, nepārvietojot datus atpakaļ ražošanas vidē, tādējādi ievērojami samazinot dīkstāvi.

Data Domain sistēmu lietotāji var piekļūt uzglabātajām datu bāzēm vai aplikāciju datiem uzreiz, piekļuvei izmantojo kādu no šīm programmatūrām – Veeam vai Dell EMC Avamar. Jaunās paaudzes sistēma nodrošina sniegumu, kas ir līdz pat 10 000 izlases darījumu sekundē, un ne vairāk kā 20 milisekunžu īsu reakcijas laiku.

Augsta pieejamība

Tiek aktivizēts augstas uzticamības režīms starp diviem tālvadības Data Domain sistēmu kontrolieru kļūmjpārlēces mehānismiem. Sistēmas kļūmes vai neplānotas izslēgšanās gadījumā viens no sistēmu kontrolieriem pārtrauc aktīvos rezerves datu back-up procesus un pārvieto tos uz sekundāro – pasīvo sistēmu kontrolieri, kas tos apstrādā no jauna, palīdzot izvairīties no sistēmas dīkstāves un datu zuduma.

Hibrīda risinājums - integrācija ar "mākoni"

Data Domain Cloud Tier – mehānisms vienkāršai un automatizētai datu nodošanai mākoņu platformām, neatkarīgi no tā, vai tas ir privāts, publisks vai hibrīda mākoņa risinājums.
Data Domain Cloud Tier nodrošina, ka dati mākoņu platformai tiek nodoti tieši no Data Domain sistēmām. Lejuplādējot tikai unikālus datus, kas ļauj efektīvi izmantot tīklus un palielināt uzglabāšanas resursus, lai īstenotu datu saglabāšanu.

Mēs visi zinām, ka mākoņu platformu drošību risinājumiem ir īpašas prasības, tādēļ Data Domain Cloud Tier nodrošina arī drošas datu šifrēšanas iespējas.