Skip to main content

Cisco Meraki Go

Sniedzot tīkla risinājumus un tīkla pārvaldības pakalpojumus, Atea izvēlas produktus, kas ir pierādījuši sevi pasaules tirgū. Viens no tiem ir 100% mākoņa tīkla risinājums Cisco Meraki Go, kas ietver:

  • WiFi tīklu
  • L7 Ugunsmūri
  • Komutatorus

Visi 3 komponenti veido visaptverošu tīkla risinājumu, kas tiek pārvaldīts no vienotas mākoņa pārvaldības vides.

Sazināties

Rolands Naglis
Pārdošanas daļa
Nosūtīt e-pastu

Cisco Meraki Go

Meraki Go ir vienkāršs un profesionāls Wi-Fi risinājums, kas paredzēts maziem un vidējiem uzņēmumiem.

Meraki Go ietver 3 produktu grupas. Pirmkārt, Wi-Fi piekļuves punkts, ko var izmantot gan telpās, gan ārpus tām. Piemēram, lai izveidotu Wi-Fi tīklāju kafejnīcu āra terasē.

Otrkārt, komutators jeb “Switch”, kuru var izmantot, lai izveidotu datoru tīklu ar kabeli, piemēram, nelielā birojā, kur ir nepieciešams savienot printerus, skenerus, telefonus vai citas ierīces, kas nepieciešamas uzņēmuma darbībai, izmantojot Wi-Fi.

Trešais komponents ir ugunsmūris jeb “Firewall”, kas šodien ir neaizstājams – neatkarīgi no uzņēmuma lieluma, kiberuzbrukumi notiek katru dienu, un ikvienam ir jānodrošina maksimālie aizsardzības pasākumi.

Meraki Go ir paredzēts lietošanai ar interneta savienojumiem ātrumā līdz 250 Mb/s, kas ir pietiekami, lai operētu ar 50 lietotājiem. Piemēram, mazāka 20 sēdvietu kafejnīca lieliski apstrādā šo ātrumu.

Kā Cisco Meraki Go var palīdzēt Jums?

Uzstādīšana — ātrāka par 10 minūtēm. Nav nepieciešamas tīkla zināšanas

Iespēja izmantot WiFi un vadu tīkla internetu, interneta vietņu bloķēšanu un viesu WiFi — lielākā ātrumā un ar lielāku pārliecību

Pārvaldiet tīklus attālināti tikpat vienkārši kā lietojot jebkuru telefona aplikāciju

 

 

 

Ērta pārvaldība

Prioritizējiet biznesa uzdevumus, pārvaldot joslas platuma kapacitāti video straumēšanai vai failu koplietošanai

 

Radiet drošu online vidi savam uzņēmumam, klientiem un darbiniekiem ar automātiskiem drošības atjauninājumiem

 

Iegūstiet momentuzņēmumus tīkla ierīcēm un savienojumiem – pārskats par online lietotājiem, izmantoto joslas platuma kapacitāti attiecīgajā tīklā, ierīcē vai aplikācijā

Aplikācijas priekšrocības

Uzņēmuma vadītājam ir viegli sekot līdzi tam, kas notiek viņu Wi-Fi tīklā. Piemēram, parocīga mobilā lietotne ļauj uzraudzīt ierīces uzticamību, radīt Wi-Fi lietošanas ierobežojumus un pārraudzīt trafika statistiku.

Tīkla risinājums ar Atea

Plānojot Cisco Meraki Go tīkla sistēmu savā uzņēmumā,  aicinām iesaistīt tīkla speciālistus sistēmas ieviešanā un administrēšanā, kuriem ir ilgtermiņa pieredze un vislabākā prakse dažādās sistēmās.

Atea ir Cisco zelta līmeņa partneris Latvijā – mēs varam piedāvāt profesionālu un ilgtspējīgu risinājumu.

Sazinieties ar mums!