Grozs Aizvērt

Jūsu grozs ir tukšs

ATEA.LV
Valoda
Jauns klients
Cenas bez PVN

DIGITUS DN-81207 - SFP+ transceiver module - 10 GigE - LC single-mode - up to 40 km - 1330 (TX) / 1270 (RX) nm

DIGITUS DN-81207 - SFP+ transceiver module - 10 GigE - LC single-mode - up to 40 km - 1330 (TX) / 1270 (RX) nm

Assmann - DIGITUS DN-81207

E-raksta nr.: DN-81207
Out of stock

Ielogoties